• EVİNİZE RENK KATAR

    COLOR FOR YOUR HOME

  • EVİNİZE RENK KATAR

    COLOR FOR YOUR HOME

  • EVİNİZE RENK KATAR

    COLOR FOR YOUR HOME

Biz Kimiz?

İnegöl'de  faaliyet gösteren Beytürk Tekstil sektörde geçmişten gelen deneyim tecrübemizle  döşemelik kumaş sektöründe  sizlere hizmet vermektedir. Günümüzde her geçen gün büyüyen ve gelişen Home Tekstilin habercisi olmaya hazırız.
 
 Döşemelik Kumaş sektöründe  değişik trendlerde ve her tarza uygun mobilya koltuk ve ev dekorasyon ürünleri üretiminde kullanabileceğiniz, birbirinden farklı tarzda innovasyonel  ürünleri sizlere sunmaktadır.
 

Vizyonumuz

Beytürk Tekstil olarak olarak Vizyonumuz: Tekstil  sektöründe Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren ve iyileştiren, sektörünün öncülüğünü yapan,  güvenilir ve saygın firma olmaktır.

Misyonumuz

Tekstil sektöründe Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, kaliteli, ürünler sunmanın yanı sıra, geniş ürün yelpazesi ile toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştırabilen, toplumun etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri ve çalışan memnuniyetini ilk  sırada tutmak, sunduğumuz hizmet ve ürünlerindeki kalite ve güven anlayışını yeni ürünlerindeki pekiştirmek, yerel ve uluslar arası pazarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak, yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek, kalitemizden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmaktır.

KOLEKSİYON

Mağaza

FUARLAR
BİZE ULAŞIN

Telefon

+90 224 715 50 59

+90 553 766 50 59

Adres

Mahmudiye Mh. Kalender Cd. No:46 İnegöl/BURSA

Mail

inegol@beyturktekstil.com